Liga Deichmana edycja jesienna - podsumowanie

• autor: huskespil, 2014-10-20 09:10

po raz drugi wzięliśmy udział w turnieju Deichman Cup, w rozgrywkach naszą drużynę 2003 C reprezentowały dwie ekipy BRAZYLIA I ARGENTYNA.

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom uczestniczącym w Turnieju, to był Turniej wielu niespodziewanych zwrotów sytuacji, wielu bardzo dobrych zagrań, bardzo dużej ilości zaangażowania i niezliczonej ilości emocji!

Nie zawsze jednak było tak wspaniale i dobrze, zdarzały nam się przestoje spowodowane brakiem ruchliwości i zaangażowania, długie momenty zniechęcenia, spuszczania głowy, wzajemnych żali i pretensji wylewanych na kolegów z drużyny, braki w przewidywaniu boiskowych sytuacji, nie chcę wspominać o słuchaniu i wykonywaniu poleceń trenera, do tego dochodzą proste błędy techniczne co umożliwia przeciwnikowi łatwiejsze zawiązywanie swoich akcji.

TE MANKAMENTY POKAZUJĄ NAD CZYM TRZEBA PRACOWAĆ! JEŻELI STARAM SIĘ WAS CZEGOŚ NAUCZYĆ I WYMAGAM OD WAS WYKONYWANIA NA TRENINGU PROSTYCH ELEMENTÓW (czyt. np.: doskonalenie uderzenia wewnętrzną częścią stopy) TO NIE Z TEGO POWODU ŻE JEST TO MÓJ KAPRYS I TAK SOBIE WYMYŚLIŁEM; JEŻELI CHCECIE POPEŁNIAĆ MNIEJ BŁĘDÓW, GRAĆ SZYBCIEJ DOKŁADNIEJ POWINNIŚCIE SIĘ DO TEGO PRZYKŁADAĆ!!!! BARDZO DO TEGO ZACHĘCAM!!!!

Turniej Deichmana lepiej rozpoczęła ekipa Brazylii, grała z olbrzymim zaangażowaniem i z dużą skutecznością, zdecydowanie i z wiarą we własne umiejętności.

W początkowej fazie Turnieju drużyna Argentyny niestety przespała, brakowało wszystkich cech jakie prezentowała BRAZYLIA. Gra się nie układała.

Jednak Turniej pokazał, że sytuacja może się zmienić diametralnie. Drużyna Brazylii w dalszej części Turnieju spoczęła na laurach, a Drużyna Argentyny wzięła się w garść, wyciągnęła wnioski i widać było że wszystko wraca na właściwe tory; ARGENTYNA zaczęła łapać rytm, akcje zaczynały być szybsze, bardziej precyzyjne podania przełożyły się na bramki, należy zwrócić uwagę na fakt że Argentyna zaczęła zdecydowanie lepiej organizować grę defensywną co przełożyło się na małą ilość straconych bramek.

CAŁA JEDNAK NASZA DRUŻYNA (BRAZYLIA i ARGENTYNA) zasługuje na brawa i gratulacje! Pokazaliście że wykonywana praca przynosi efekty. PAMIĘTAJCIE WAŻNIEJSZE OD WYNIKÓW JEST TO JAKI POSTĘP WYKONUJECIE, CZY STAJECIE SIĘ LEPSZYMI ZAWODNIKAMI!!!

WG MNIE WYDAĆ GOŁYM OKIEM ŻE JESTEŚCIE LEPSI NIŻ PÓŁ ROKU TEMU, I DALEJ TAK TRZYMAĆ, TRZEBA PRACOWAĆ STARAĆ SIĘ A EFEKTY PRZYJDĄ SZYBCIEJ NIŻ MYŚLICIE!!!!!

PIERWSZY PUCHAR:

INFORMUJĘ ŻE ZDOBYLIŚMY PIERWSZY PUCHAR DLA NASZEJ DRUŻYNY; JEST TO PUCHAR ZA ZAJĘCIE III MIEJSCA W TURNIEJU DEICHMANA JESIEŃ 2014.

CHOĆ III MIEJSCE ZAJĘŁA DRUŻYNA ARGENTYNY TO MUSICIE ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ ŻE TEN PUCHAR ZDOBYLI WSZYSCY CHŁOPCY UCZESTNICZĄCY W TURNIEJU. TO JEST SUKCES UWIEŃCZONY WYSIŁKIEM WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW; ZAWODNICY BRAZYLII NACISKAJĄ WYWIERAJĄ PRESJĘ STWARZAJĄC PODSTAWY DO WYKONANIA POSTĘPU CAŁEJ GRUPY 2003 C, POKAZUJĄ ŻE WIĘKSZOŚĆ Z NICH MOGŁABY Z POWODZENIEM WYSTĘPOWAĆ W EKIPIE ARGENTYNY!!!

Na koniec chciałbym choć bardzo rzadko to robię wyróżnić kilku chłopców, którzy pokazali na przestrzeni Turnieju poczynili duże postępy w grze.

JAKUB WIŚNIEWSKI - bramkarz który wykonał największy postęp i był bardzo silnym punktem drużyny

HUBERT KOZŁOWSKI - z treningu na trening z meczu na mecz potwierdzasz że jesteś bardzo silnym punktem drużyny przeze mnie prowadzonej,

ANTONI MIKOŁAJCZAK - długimi fragmentami spełniałeś rolę do jakiej Cię wyznaczyłeś, chciałem abyś wraz z Hubertem był liderem drużyny Brazylii i tak było;

MATEUSZ GAJEWSKI - w wielu momentach gra na bardzo dobrym poziomie, kolektywna, z dużą ilością celnych zagrań,

STANISŁAW NOWAKOWSKI - wg mnie odkrycie Turnieju, zaangażowaniem, nieustępliwością przewyższał większość przeciwników, należy poprawić jeszcze grę zespołową i technikę ale jak na pierwszy raz było bardzo obiecująco

Od reszty ekipy Brazylii wymagam więcej, dużo pracy przed Wami, musicie pokazać że potraficie, ja w to bardzo wierzę i czas abyście także uwierzyli w siebie. nie zniechęcajcie się tylko pracujcie, a efekty przyjdą wcześniej niż myślicie!!!!!!!!!!!!

CAŁA DRUŻYNA ARGENTYNY - za wszystko co zrobiliście  w tym Turnieju, to był bardzo dobry Turniej w waszym wykonaniu. PRACA PRZYNOSI POZYTYWNY EFEKT; TAK TRZYMAĆ!!!!!!!

JESTEM Z WAS WSZYSTKICH DUMNY, TO BYŁ BARDZO DOBRY TURNIEJ W WYKONANIU KS URSUS 2003 C.

dziękuję za emocje jakich dostarczyliście

Na koniec chciałbym podziękować Rodzicom za czynny udział w rozgrywkach, jesteście najlepszymi nauczycielami i autorytetami dla Swoich dzieci! Ja mogę postarać się nauczyć ich grać w piłkę nożną, ale bez waszego wsparcia i determinacji oraz wpływu jaki macie na Wasze Pociechy nic nie byłbym w stanie osiągnąć! Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję że zauważacie podobnie jak Ja że postęp grupy jest coraz bardziej widoczny; to także Wasza zasługa! GRATULUJĘ!

autor: ~M. 2014-10-20 12:16:02

avatar super :-)

autor: ~Jarek Litwiniec 2014-10-21 19:27:54

avatar Panie Jarku

Sukcesy i postępy naszych chłopców to w największym stopniu Pana zasługa. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony wolny czas.

Apetyty zostały rozbudzone i liczymy na więcej :)

Jarek Litwiniec
tata Igora