Turniej o Puchar Wyżyn 29.11.20114 rozlosowano grupy

• autor: huskespil, 2014-11-20 13:02

milo mi poinformować, że rozlosowano grupy Turnieju "Puchar Wyżyn"

nasza drużyna została przydzielona do grupy C z następującymi drużynami:

- Football Talents

- Talent Targówek II

- UKS GOSiR Stare Babice

ponownie informuję, że na ten Turniej zabiorę 12 najlepszych zawodników prowadzonej przeze mnie grupy (oczywiście wg mojej oceny najlepszych zawodników)

Drodzy zawodnicy macie jeszcze kilka dni aby znaleźć się w tym gronie, konkurencja jest wg mnie bardzo duża, na kilku pozycjach mamy po kilku zbliżonych do siebie umiejętnościami zawodników; na pewno wybór nie będzie dla mnie łatwy. Proszę też zawodników o rywalizację na treningach to podniesie poziom waszych umiejętności. Pamiętajcie na moje wybory wpływają nie tylko umiejętności ale także zachowanie na treningu, chęć do pracy na treningach, wykonywany postęp w grze, trochę informacje od rodziców odnośnie nauki, trochę wasz szacunek do kolegów! Z każdym dniem starajcie się być lepszymi zawodnikami, lepszymi uczniami; wiedza jest bardzo potrzebna każdemu z WAS pamiętajcie o tym!!!!!!!!!

ps. jeżeli któryś z Zawodników nie znajdzie się w grupie przeze mnie wytypowanej proszę Was abyście podjęli wyzwanie i zawalczyli o miejsce w następnym Turnieju jaki odbędzie się 6 grudnia 2014 w Borzęcinie; mam nadzieję że uda nam się zgłosić dwie drużyny i wtedy będę mógł zabrać więcej zawodników! Nie spuszczajcie głów tylko walczcie bo "jeżeli walczysz masz szansę wygrać jeżeli się poddasz to znaczy że już przegrałeś"!!!!!!

autor: ~anonim 2014-11-21 14:07:22

avatar www.ksursynow.com/wp-content/uploads/201 3/10/XVIIpucharwyzyn.pdf

autor: ~Mariusz 2014-11-25 22:54:12

avatar łatwo nie będzie... Ale ;o) damy radę!