Sparing z grupą 2003 B

wynik spotkania przegrana 0:1

wystąpiliśmy w składzie:

Bramkarz: Adam Mędygrał

Obrońcy: Oskar Mitek, Stanisław Nowakowski, Mikołaj Śledziewski, Aleksander Wojszko, Patryk Jabłoński

Pomocnicy: Igor Litwiniec, Ignacy Zagajewski, Michał Rozmus, Mateusz Gajewski, Michał Franczak

Napastnicy: Mateusz Tomaszek, Jakub Kacperski

Dziękuję wszystkim zawodnikom za walkę zaangażowanie! Szczególnie chciałbym wyróżnić Patryka Jabłońskiego, który mimo że nie jest nominalnym obrońcą poświęcił się dla dobra drużyny i rozegrał w linii defensywnej bardzo dobre zawody!

Rozegraliśmy wg mojej oceny bardzo dobre i emocjonujące spotkanie, w porównaniu z innymi sparingami z grupą 2003 B widoczna jest poprawa w organizacji gry (to bardzo mnie cieszy)!!!!!!!

Z rzeczy, które mnie martwią to sprawa podejścia do gry; paraliżuje Was strach co należy jak najszybciej wyeliminować STRACH MUSI BYĆ ZASTĄPIONY MOBILIZACJĄ I KONCENTRACJĄ!!!!

Nie bójcie się spełniać swoich marzeń, nie bójcie się marzyć o zwycięstwach bo do nich droga coraz bardziej się skraca!

Prezentujemy jako zespół dużo lepszą jakość niż jeszcze pół roku temu; nasze akcje są płynniejsze, jesteśmy lepiej ustawieni w defensywie, nie dopuszczamy do strzałów (w takiej ilości jak kiedyś), co bardzo jednak mnie cieszy jesteśmy zdecydowani i nieustępliwi (to jest bardzo widoczne i idzie w bardzo dobrym,sportowym kierunku); staramy się też operować piłką i stwarzać swoje sytuacje! Brakuje nam skuteczności, ale jest to związane z nerwowością i niewłaściwym doborze uderzenia.

Coraz więcej widzimy na boisku i coraz więcej wymieniamy dokładnych podań. TO CIESZY, ale jeszcze jest tego za mało; przy tym brakuje Nam bardzo cierpliwości w rozegraniu piłki i wyjścia do piłki w odpowiednim momencie!

Nad wszystkim o czym pisałem będziemy pracować już od poniedziałku! Zapraszam!

Należy podkreślić klasę przeciwnika z którym się zmierzyliśmy, to trudny i wymagający przeciwnik, ale dawaliście radę, długimi momentami był to wg mnie wyrównany pojedynek pokazujący że różnica nie jest aż tak wielka!!!! Jestem z Was dumny jako drużyny i z każdego z osobna!!!!

ps. niech żałują Ci zawodnicy którzy nie byli na zajęciach i nie dali sobie nawet szansy na uczestniczenie w meczu

Dziękuje serdecznie jak zwykle licznie zgromadzonym Rodzicom za doping i wsparcie Naszych Zawodników