Sparing ze Zniczem Pruszków Grupa III

• autor: huskespil, 2015-03-31 15:19

w niedzielę przy pięknej pogodzie rozegraliśmy sparing ze Zniczem Pruszków grupa III

wynik spotkania 1:3 bramkę strzelił Patryk Jabłoński

Był to pierwszy (pomijając mecz z Zawiszą Bydgoszcz na obozie) mecz Naszej Drużyny na boisku o takich wymiarach; mecz ze Zniczem pokazał że wielu z Was posiada duże możliwości i umiejętności, Nasze akcje coraz częściej są płynne i z wykorzystaniem coraz większej ilości zawodników; brakuje skuteczności aby cieszyć się z większej ilości bramek! Wydawać by się mogło że poprawiliśmy grę w defensywie, jednakże w meczu ze Zniczem popełniliśmy zbyt wiele błędów w defensywie, wielokrotnie sami stwarzając sytuacje przeciwnikowi.

Piłka Nożna to gra błędów ten kto popełnia ich mniej zazwyczaj schodzi z boiska jako zwycięzca.

Rzeczą która martwi mnie jednak najbardziej jest ambicja i wola zwycięstwa, której niestety niektórym z Was brakuje, niektórym zabrakło właśnie w tym meczu. Jeżeli cała drużyna nie stanie na wysokości zadania to trud tych którzy się starają (ciągną Naszą Drużynę za wszelką do dobrej gry a w efekcie do zwycięstwa) zostanie zmarnowany przez tych którzy nie chcą, przez tych którzy wszystko wiedzą najlepiej, przez tych którzy nie słuchają i grają po swojemu, przez tych którzy są nie skoncentrowani albo są nie ambitni!!!!!!

Każdy z zawodników niech pomyśli po której chce stać stronie, po stronie tych, którzy pomagają i są ważnym ogniwem zespołu czy po stronie tych którzy nie chcą pomagać i jedynym sukcesem ich jest to że nie przeszkadzają!

Bez zaangażowania w to co robicie nie macie szans w sporcie nic osiągnąć!

SYSTEMATYCZNA PRACA, ZAANGAŻOWANIE I DETERMINACJA ORAZ TALENT I SZCZĘŚCIE TO KLUCZE DO PODWYŻSZANIA UMIEJĘTNOŚCI I ODNIESIENIA ZWYCIĘSTWA!!!!!!

Wracając do meczu:

PLUSY: wiele bardzo dobrych akcji, wiele ciekawych, wygranych pojedynków.indywidualnych, momentami bardzo dobra współpraca w linii pomocy

MINUSY: mało akcji które zakończyły się celnym strzałem na bramkę przeciwnika, zbyt duże odległości od zawodników przeciwnika podczas akcji w obronie, zbyt wiele niecelnych zagrań w momencie gdy nie jesteście atakowani, zbyt wiele strat w linii obrony i przegranych pojedynków jeden na jeden

Na koniec chciałbym wyróżnić 4 zawodników z meczu:

Mateusz Pliżga - praktycznie bezbłędny, w każdej sytuacji jego spokój był widoczny i bardzo nam pomagał

Michał Rozmus - bardzo dobre zawody wiele wywalczonych piłek wiele bardzo dobrych zagrań z bocznymi pomocnikami, bardzo dobre ustawienie na boisku

Ignacy Zagajewski - świetna asysta przy bramce Patryka, kilka ciekawych zagrań prostopadłych

Mateusz Gajewski - najlepszy wg mnie zawodnik sparingu, aktywny zdecydowany grający dobrze indywidualnie ale współpracujący z kolegami, często i celnie podający

Patryk Jabłoński - bardzo silny punkt naszej drużyny, razem z Mateuszem Gajewskim stwarzali najwięcej sytuacji pod bramką przeciwnika, piękna bramka po bardzo ładnej i przemyślanej akcji

tych zawodników w tym meczu odznaczała wielka chęć i determinacja, walczyli o to żeby zejść z boiska z podniesioną głową, ze zrobili wszystko co mogli; bardzo doceniam taką postawę!!!!!

a do innych mam przesłanie OCZEKUJĘ OD WAS WIĘCEJ, DRUŻYNA POTRZEBUJE ABYŚCIE DALI Z SIEBIE WIĘCEJ, MOŻECIE TO ZROBIĆ I WIERZĘ ŻE NASTĘPNYM RAZEM TO ZROBICIE!!!!!!!

Drużynie Znicza należy pogratulować, ale jest to przeciwnik z którym możemy powalczyć i zwyciężyć TRZEBA TYLKO W TO WIERZYĆ i PILNIE ĆWICZYĆ!!!!!

do zobaczenia na treningach

Rodzicom dziękuję za doping, proszę tylko nie wytykanie błędów Naszym Chłopcom (każdy popełnia błędy), ważne żeby robili ich jak najmniej i nie tracili pewności siebie!

autor: ~Robert 2015-04-01 08:36:12

avatar To teraz trzeba pomyśleć o rewanżu. Mamy w drużynie na pewno grupę zawodników żeby to wygrać.

autor: ~Mariusz 2015-04-07 21:46:15

avatar ;)