WAŻNE INFORMACJE

• autor: huskespil, 2015-08-31 10:23

Dzień Dobry Zawodnicy, Rodzice oraz sympatycy "Naszej Grupy",

po chwilowych problemach ze stroną miło mi poinformować, że od dziś strona zacznie z powrotem dostarczać informacje na temat "Naszej Grupy";

kilka bardzo ważnych tematów:

badania lekarskie:

Niebawem wielu zawodnikom kończą się badania lekarskie, bez badań nie będzie można uczestniczyć w treningach oraz zawodach (czyt. w rozgrywkach ligowych)

Skontaktowałem się z lekarzem medycyny sportu i korzystając z uprzejmości Pana doktora udało mi się umówić nieodpłatne badania; potrzebujemy tylko skierowania od lekarza pediatry do "LEKARZA MEDYCYNY SPORTU" oraz badania krwi i moczu; wszystko to musi być załatwione do czwartku. W czwartek w Ursusie między 17.00 a 20.00 odbędą się badania, szczegóły napiszę we środę wieczorem.

niektórych z Państwa informowałem, że wizyta miałaby się odbyć w piątek niestety jest to czwartek, przepraszam za zamieszanie

składki członkowskie:

składki członkowskie muszą być płacone do 10 dnia miesiąca, którego opłata dotyczy!

składki w wysokości 90 PLN, tylko lipiec jest ze składką 60 PLN

bardzo proszę o ustawienie przelewu w następujący sposób zgodnie z przykładem, bardzo też proszę o pilnowanie tego:

KS URSUS

tytuł przelewu: Jan Kowalski, 08/2015, grupa 2003 C

bardzo proszę nie umieszczać w tytule przelewu innych informacji niż te które podałem powyżej

proszę także Rodziców/Opiekunów o sprawdzenie czy na poprawne konto wpłacają składki!!!!!!

Zmiana składu sztabu szkoleniowego:

Informuję, że Krzysztof Cegiełka przestał pełnić rolę asystenta w grupie 2003 C, jego rolę przejmie Patryk Kamiński; asystentem odpowiedzialnym za grupę 2003 C1 będzie Mateusz Muszyński.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ TRENEROWI KRZYSZTOFOWI CEGIEŁCE ZA WKŁAD W ROZWÓJ SPORTOWY NASZYCH ZAWODNIKÓW I ŻYCZĘ POWODZENIA W PRACY TRENERSKIEJ.