Inauguracja sezonu 2015/2016

• autor: huskespil, 2015-08-31 12:33

W sobotę 29 sierpnia 2015 roku nastąpił pamiętny dzień w historii grupy 2003 C;

po wielu trudach związanych ze zgłoszeniem "Nasza Grupa" zagrała swój pierwszy mecz w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej; przeciwnikiem była drużyna Viktorii Głosków.

Ursus 2003 C - Viktoria Głosków 2:1

bramki dla Naszego Zespołu zdobyli:

Mateusz Gajewski, Radosław Cieślik

Skład Drużyny:

Bramkarze: Adam Mędygrał, Aleksander Michalczuk

Obrońcy: Oskar Mitek (kapitan Zespołu), Konstantyn Wenek, Hubert Kozłowski

Pomocnicy: Patryk Jabłoński, Michał Franczak, Aleksander Wojszko, Mateusz Gajewski, Igor Litwiniec

Napastnicy: Radosław Cieślik, Mateusz Tomaszek

Opis spotkania:

Debiutanckie spotkanie Naszej Drużyny zaczęło się od wyrównanej gry w środku pola, panowała nerwowość, wiele zagrań było niecelnych, ciężko którejkolwiek z drużyn było osiągnąć przewagę; dopiero po kwadransie akcje Traktorków zaczynały przypominać to co staramy się ćwiczyć na treningach; "Nasze" akcje były coraz płynniejsze i coraz groźniejsze.

Trzeba przyznać, że Drużyna Viktorii w przekroju meczu oddawała dużo strzałów z dystansu na "Naszą" bramkę.

Decydujące akcje o zwycięstwie to niemal bliźniacze akcje;

pierwszy GOL: akcja zaczęła się od bardzo dobrego odbioru i wyprowadzenia piłki przez Oskara Mitka, potem zagrania prostopadłego do Patryka Jabłońskiego, Patryk wbiegł od boku w pole karne zagrał wzdłuż bramki Viktorii i Mateusz Gajewski strzałem do pustej bramki dał prowadzenie "Naszej" Drużynie.

drugi GOL: akcja zaczęła się o kilku podań na Naszej połowie, prostopadła piłka do Mateusza Gajewskiego który bardzo ładnie uwolnił się od obrońcy wbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki do Mateusza Tomaszka, niestety "Smerfik" nie zdołał skierować piłki do siatki, ale wbiegający za nim Radek Cieślik precyzyjnym strzałem dał Nam prowadzenie 2:0

W końcowej części spotkania uwidoczniało się zmęczenie oraz duża chęć podwyższenia wyniku co skutkowała zapominaniem o odpowiedniej obronie bramki.

Viktorii udało się zdobyć honorowego gola kilka minut przed końcem, sami zafundowaliśmy sobie nerwową końcówkę! Wyszliśmy jednak z tego pojedynku zwycięsko!

Należy podkreślić bardzo dobrą postawę wszystkich zawodników, nie zabrakło chęci do gry, nie zabrakło zaangażowania bez tych dwóch cech nie można czuć się zwycięzcami!

Jestem dumny z Drużyny, z tego co pokazała oraz z każdego zawodnika z osobna, uważam jednak, że jeszcze daleka droga przed Naszą Drużyną, dużo pracy Nas czeka aby gra była jeszcze lepsza, nie zadowalajcie się tym co jest, zawsze patrzcie w przód, zawsze starajcie się poprawić to co nie wychodziło a to wszystko będzie pchało Was w górę na wyższy poziom i do kolejnych zwycięstw!

Dziękuję jak zwykle licznie zgromadzonym Rodzicom mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy cieszyć się z gry Naszych chłopaków w tych Rozgrywkach.

DZIĘKUJĘ I ZACHĘCAM DO PRACY NA TRENINGACH, NIEDŁUGO KONKURENCJA BARDZO SIĘ ZWIĘKSZY ZE WZGLĘDU NA POWROTY ZAWODNIKÓW Z WAKACJI; WIERZĘ ŻE SPOWODUJE TO PODNIESIENIE POZIOMU GRY, CZEGO SOBIE I WAM ŻYCZĘ!!!!!!!!!

DO PRACY CHŁOPAKI!!!!!!!!!!!!