Duża dawka meczów i emocji

• autor: huskespil, 2015-09-27 18:54

Dzień Dobry Zawodnicy i Rodzice;

Nasz ostatnie kilkanaście dni to maraton meczów; w przeciągu 10 dni rozegraliśmy 4 mecze;

kolejno:

Korona Góra Kalwaria - KS Ursus 1:0

Orzeł Baniocha - KS Ursus 3:2 bramki: Mateusz Tomaszek 2

Ks Ursus - Champion 1:3 bramka: Igor Litwiniec

Ks Ursus - Korona Góra Kalwaria 5:0 bramki: Mateusz Gajewski 2, Igor Litwiniec, Antoni Mikołajczak, Jakub Kacperski

Patrząc na te wyniki i przypominając sobie grę podczas meczów przegranych i grę z ostatniego meczu nasuwają się pewne wnioski:

w meczach które przegraliśmy nie włożyliśmy odpowiedniej ilości zaangażowania w mecz, zdarzały nam się zbyt duże przestoje w grze, dokonywaliśmy złych wyborów pod swoją bramką a także bramką przeciwnika, zbyt mało biegaliśmy, zbyt mało dostrzegaliśmy kolegów, zbyt mało dobrej gry aby wygrywać!

Przeciwieństwem był mecz wygrany z Górą Kalwarią super współpraca, piękne bramki, ale przede wszystkim zaangażowanie, wpółpraca, gra dla drużyny i z drużyną;  i co najważniejsze chęć zwycięstwa; wszystko to czego staram się Was nauczyć! Gratuluję jestem dumny z momentów jakie pokazujecie w grze, udowadniacie że macie potencjał, udowadniacie że praca którą wykonujecie przynosi efekty! TAK TRZYMAĆ! "Z KAŻDYM MECZEM STARAJ SIĘ BYĆ JESZCZE LEPSZY, NIE ZADOWALAJ SIĘ TYM CO POKAZUJESZ; UWIERZ W TO ŻE MOŻESZ BYĆ JESZCZE LEPSZY I PO PROSTU ZRÓB TO"

ps. Dziękuję Rodzicom za fantastyczny doping; do zobaczenia na następnym meczu

autor: ~anonim 2015-09-28 10:06:55

avatar Nie ujmując klasie przeciwnika kilka akcji naszych chłopaków było naprawdę fajnych. Trenować, trenować, trenować - czasami podstawy zawodzą (przyjęcie i podanie).

autor: ~Mateusz Stępień 2015-09-29 18:09:37

avatar Mały błąd pod koniec powinno być do zobaczenia a nie do obaczenia

autor: ~Robert G. 2015-10-01 10:26:59

avatar Jak mógł trener zapomnieć o tak spektakularnym zwycięstwie KS Ursus 2003 C - Pogoń Grodzisk Mazowiecki II - 9:0 !!

autor: huskespil 2015-10-02 09:37:26

Profil huskespil w Futbolowo Spektakularne zwycięstwo z Grodziskiem opisałem kilka anonsów wcześniej; można przeczytać :-) tu skupiłem się na nieopisanych meczach! :-) Jarek Łowicki